Експортні залізничні перевезення зернових у листопаді виросли на 40%

2023-12-07 11:35:18
Експортні залізничні перевезення зернових у листопаді виросли на 40%

У листопаді поточного року Укрзалізниця збільшила у порівнянні з жовтнем обсяги вантажних перевезень на 4% до 14 млн т, що на 33,8% перевищило показник листопада 2022 р та стало рекордним значенням з початку повномасштабного вторгнення рф, - повідомила прес-служба компанії.

 

«Кілька місяців триває позитивна динаміка, яка дозволила досягнути рекордного показника перевезень з початку повномасштабного вторгнення рф. Важливо, що збільшилися не лише внутрішні перевезення, але й експортні, а це критично важливо для країни. Робота морського коридору сприяє нарощуванню експорту зерна», - зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

 

Левову частку перевезень у листопаді традиційно склали зернові вантажі, обсяг яких виріс у порівнянні з листопадом 2022 р на 13% до 3 млн т. Серед експортних перевезень зернові вантажі також стали лідерами з часткою 2,4 млн т, що перевищує показник жовтня 2023 р на 40,4%, а листопада 2022 р – на 13%.

 

Перевезення зернових вантажів у напрямку морських портів виросли у порівнянні з жовтнем в 1,7 раз до 1,7 млн т, тоді як перевезення через прикордонні переходи скоротилися на 4,2% до 0,72 млн т.

 

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» створила філію «Оператор припортових станцій», до штату якої увійшли працівники дирекції по роботі з припортовими станціями регіональної філії «Одеська залізниця».

Коментарі відвідувачів (0):