Експерти USDA знизили прогноз експорту пшениці з ЄС і США, але підвищили для Росії

2018-12-12 14:15:39
Експерти USDA знизили прогноз експорту пшениці з ЄС і США, але підвищили для Росії

Грудневий звіт USDA щодо пшениці в цілому був практично нейтральним, оскільки прогноз виробництва залишився на тому ж рівні, а лише було трохи збільшено початкові і кінцеві запаси пшениці на 0,9 млн тон і 1,4 млн тон відповідно.

 

Але для ринку цей звіт виявився "ведмежим" через скорочення прогнозу експорту пшениці з США на 0,7 млн тон і ЄС на 1 млн тон в той час як для Росії прогноз експорту пшениці був збільшений на 1,5 млн тон.

 

Збільшення експорту пшениці з Росії буде завдяки перегляду в бік збільшення початкових запасів на 1 млн тон і зниження кінцевих запасів на 0,5 млн тон.

 

 

Основна увага трейдерів було зосереджено на показниках балансів для Аргентини та Австралії, де спостерігалися несприятливі умови для виробництва пшениці в цьому сезоні.

 

Експерти USDA знизили прогноз виробництва пшениці в Австралії на 0,5 млн тон до 17млн тон а прогноз експорту на 1млн тон до 10,5 млн тон, що відповідає прогнозами Мінсільгоспу Австралії.

Для Аргентини прогноз виробництва та експорту залишений на рівні попереднього м'ясця незважаючи на те що місцеві агенції продовжують знижувати прогнози виробництва пшениці

 

Прогноз імпорту пшениці ключовими імпортерами залишений на рівні листопада – 91,41 млн. тонн. З них на країни Близького Сходу доведеться 17,8 млн. тонн, на країни Північної Африки - 25,7 млн. тонн, на країни Південно-Східної Азії – 25 млн. тонн.

 

Під впливом оновленого звіту і подальшого посилення конкуренції з російської пшеницею американські біржі зреагували невеликим зниженням котирувань:

  • м'яка пшениця SRW в Чикаго на $1,56 до 191,43 $/тонна
  • тверда пшениця HRW в Канзас-Сіті на $2,02 до 185,46 $/тонна
  • Тверда пшениця HRS в Міннеаполісі залишилася на рівні 211,36 $/тонна

 

 

Ціни на Причорноморську пшеницю продовжують рости на тлі скорочення пропозицій і ціни на базисі FOB з поставкою в січні досягли:

  • пшениця протеїн 12,5% 231$/т 
  • пшениця протеїн 11,5% 222$/т

пшениця фуражна 216$/т

Коментарі відвідувачів (0):