Єгипет провів два тендери на закупівлю пшениці, проте купив лише одну партію зерна

2016-02-15 13:37:17
Єгипет провів два тендери на закупівлю пшениці, проте купив лише одну партію зерна

Деякі ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що державний єгипетський імпортер продовольства GASC відмінив тендер на закупівлю партії з 55-60 тис. тон борошномельної пшениці. Проте фактично на минулому тижні Єгипет провів два тендери, але один з них був оголошений таким, що не відбувся.

 

На тендері 12 лютого компанія GASC змогла закупити лише одну партію пшениці румунського походження обсягом 60 ти. тон. Вже наступного дня контракт на тендерну закупівлю румунського зерна підписав міністр постачання Єгипту Khaled Hanafy.

 

А от в межах тендеру, який безпрецедентно проводився на протязі суботи та неділі та мав на меті додаткову закупівлю партії борошномельної пшениці обсягом 55-60 тис. тон, було отримано лише 4 пропозиції на поставку зерна. Відсутність письмового підтвердження стосовно допустимого рівня вмісту ріжків у пшениці, що закуповується, відлякує трейдерів від участі у єгипетських торгах. Незважаючи на дводенну тривалість, цей тендер був оголошений таким, що не відбувся.

 

Єгипет є одним з найбільших імпортерів пшениці. Для забезпечення населення соціальним хлібом державна компанія регулярно закуповує на світовому ринку зерна значні партії борошномельної пшениці, таким чином відчутно впливаючи на рівень цін. Ця країна є цікавим ринком збуту для продавців пшениці українського виробництва, яка доволі успішно конкурує тут з зерном європейського походження.

Коментарі відвідувачів (0):