До України та Росії прийшли довгоочікувані опади, але з морозами та снігом

2020-04-15 12:04:47
До України та Росії прийшли довгоочікувані опади, але з морозами та снігом

Трейдери уважно спостерігають за погодними умовами в основних країнах – виробниках зерна, оскільки дефіцит опадів в окремих регіонах може суттєво зменшити майбутній врожай,що особливо стосується України, Росії та країн на сході ЄС.

 

Цього тижня в Україні та Росії пройшли незначні опади 5-20 мм, подекуди зі снігом, температура повітря різко знизилася, а на заході та півночі України заморозки сягали -3 градусів.

 

Наступного тижня в Чорноморському регіоні очікують слабкі та помірні опади, особливо в центральній частині Росії, які зменшать тиск посушливої погоди на посіви озимої пшениці та ярих культур, а також збільшать запаси ґрунтової вологи перед сівбою соняшника, сої та кукурудзи.

 

На Середньому Заході США цього тижня температура повітря також знизилася, штормова погода принесе опади у вигляді дощу та снігу, а після цього протягом 10 днів тут пануватиме суха та тепла погода, яка сприятиме сівбі.

 

На Південних рівнинах США погода залишатиметься сухою, але температура повітря буде значно нижчою за норму з невеликими приморозками, що може негативно вплинути на посіви озимої пшениці у Канзасі та Небрасці.

 

На Північних рівнинах цього тижня пануватиме морозна погода, яка не дозволить розпочати посівні роботи.

 

В Бразилії завершують збирання сої та активно сіють кукурудзу другого врожаю сафринья. Минулого тижня тут пройшли сприятливі опади, які у центральних та північних регіонах триватимуть ще  днів. Відсутність опадів у південних регіонах може знизити прогнози врожаю.

 

В центральній частині Аргентини протягом тижня пройдуть невеликі дощі, які незначно покращать зволоженість ґрунту після кількатижневого періоду посухи.

 

Після того, як минула загроза збитків від заморозків, у всій Європі склалися сприятливі для розвитку озимої пшениці та ріпаку умови. Потужні дощі, що пройдуть цього тижня, сприятимуть вирощуванню озимих та ярих зернових.

 

В Австралії наступного тижня на пшеничних полях пройдуть невеликі дощі, які тимчасово затримають сівбу пшениці. Завдяки опадам останніх двох місяців зволоженість ґрунту для пшениці покращується.

Коментарі відвідувачів (0):