Державна продовольчо-зернова компанія України розпочинає программу весняного форварду

2016-04-05 10:56:34
Державна продовольчо-зернова компанія України розпочинає программу весняного форварду

31 березня прес-служба ПАО «Державна продовольчо-зернова корпорація України» надала інформацію про те, що компанія планує здійснити весняну форвардну закупівлю зернових та олійних культур загальною кількістю 845 тис. т.

 

Директор департаменту закупок ДПЗКУ Дмитро Єрмоленко зазначив, що відповідно до цієї програми заплановано придбати по 200 тис. т пшениці та ячменю, 400 тис. т кукурудзи та 45 тис. т сої. Відповідні документи щодо поставки зерна майбутнього урожаю будуть готувати регіональні представництва корпорації.

 

 У компанії надали інформацію, що сума авансу складе 1980 грн. за тону пшениці, ячменю або кукурудзи з урахуванням ПДВ, тона сої оцінюється в 4980 грн. Ці кошти будуть надані у випадку, якщо їх буде використано за цільовим призначенням на насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин тощо або 3960 грн. при можливості оцінки якості і стану сходів сої. Відповідно до вимог договору, учасники програми зобов’язуються поставляти урожай до філіалів ДПЗКУ. При укладенні договорів переваги будуть надані тим сільгосптоваровиробникам, з котрими у компанії є тривалий позитивний досвід співпраці.

 

На форвардну програму виділено кошти в сумі 2 млрд. грн.