Дефіцит опадів у Канаді, Казахстані та прогнози опадів у США основні погодні фактори впливу на ціни

2021-07-09 12:01:41
Дефіцит опадів у Канаді, Казахстані та прогнози опадів у США основні погодні фактори впливу на ціни

У центрі уваги трейдерів сільгосп культурами на найближчі тижні будуть погодні умови в зоні вирощування ярої пшениці і каноли в Канаді, а також посилення посухи в Казахстані. Погода в Росії та Україні сприяє прискоренню збирання зернових, а в США на найближчий тиждень прогнозують рясні опади в кукурудзяному і соєвому поясі, а також невеликі опади в районах північних рівнин.

 

На Середньому Заході США в районах вирощування кукурудзи і сої встановилася досить сприятлива погода з нормальними температурами і опадами, а на найближчий тиждень прогнозуються ще більші дощів і зливів.

 

У деяких районах на північному заході, де зберігається дефіцит вологи, опади будуть не такими інтенсивними, і посуха продовжить знижувати потенціал врожаю.

 

На південних рівнинах США (Небраска, Канзас) пройдуть рясні опади, які поліпшать стан посівів кукурудзи та сої, але призведуть до подальшої затримки збирання озимої пшениці.

 

Райони північних рівнин також отримають свою порцію опадів, але, як завжди, в цьому сезоні їх буде досить обмежено кількість для штатів Північної Дакоти, Монтани і Вашингтона, де стан посівів ярої пшениці оцінюються як погані і дуже погані на 61%, 63% і 68% відповідно.

 

На цьому тижні в канадських преріях пройшли невеликі опади, які стали причиною падіння цін на канолу і ріпаку, але кількість і географія опадів виявилася досить обмеженою, тому посіви каноли і ярої пшениці як і раніше страждають від нестачі вологи особливо після хвилі спекотної погоди в червні. Прогнози погоди на найближчий тиждень показують невеликі опади, але їх кількість буде недостатньою щоб поліпшити стан посівів, єдине що втішає, що температури будуть помірними.

 

У Бразилії в південних регіонах заморозки минулого тижня завдали значної шкоди незрілій кукурудзі, яка і так страждала від посушливих умов. Збирання кукурудзи другого врожаю вже почалося і прогнози врожаю кукурудзи продовжують знижуватися і зараз озвучуються на рівні від 85 до 93 млн т.

 

 

На півдні Росії та України нарешті встановилася суха та спекотна погода, яка сприятиме збиранню врожаю озимих пшениці ячменю та ріпаку, за оцінками врожайність набагато вища за минулорічну, а якість у межах норми. На найближчі тижні прогнозується зростання температури до 30-35 градусів без опадів, що може негативно відбитися на посівах кукурудзи, сої та інших ярих культур.

 

У північно-західних областях Казахстану посилюється посуха і за даними Казгідромет в липні збережеться висока температура з мінімальними опадами, що негативно вплине на посіви ярої пшениці, які знаходяться в стадії наливу і втрати врожаю можуть скласти до 20-30%.

Коментарі відвідувачів (0):