Аргентина завершує сівбу сої та кукурудзи

2021-01-04 12:06:26
Аргентина завершує сівбу сої та кукурудзи

  1. Навіть незначні опади, які пройшли минулого тижня в Аргентині, дозволили прискорити сівбу сої та кукурудзи, що дозволяє сподіватися на отримання гарного врожаю.

 

В наступні 7-10 днів температура повітря в країні залишатиметься нижчою за норму, а в усіх регіонах пройдуть сприятливі для посівів помірні зливи та грози, хоча й у меншому, ніж зазвичай, обсязі.

 

За даними Зернової біржі Буенос-Айреса, нещодавні опади дозволили вийти на фінальну стадію сівби сої та кукурудзи. Протягом тижня соєю було засіяно 1,8 млн га, а загалом нею засіяно 87,5% запланованих площ, що на 2,1% поступається торішнім темпам. Протягом наступного тижня знову пройдуть невеликі дощі, які дозволять засіяти останні 2,1 млн га.

 

Кукурудзою за тиждень засіяли 13,6% площ, і наразі нею засіяно 75% із запланованих 6,3 млн га, а відставання від торішніх темпів скоротилося до 8,7%.

 

Суха погода з незначними опадами сприяє збиранню пшениці, яка обмолочена на 91,9% запланованих площ, що відповідає торішнім темпам збирання. Експерти біржі BAGE залишили прогноз врожаю пшениці на рівні 16,8 млн т, а врожайність оцінюють у 2,7 т/га.

 

Ячмінь в країні зібраний на 86,7% площ, а середня врожайність складає 4,53 т/га, внаслідок чого експерти BAGE збільшили прогноз виробництва до 4 млн т.

 

Затримка сівби, посушлива погода та страйк в Аргентині останніми тижнями були основними чинниками підтримки цін на кукурудзу та соєвий комплекс, тому позитивні новини про посіви обмежать зростання.

Коментарі відвідувачів (0):