Аргентина проводить експансію на світових ринках пшениці

2016-01-20 14:01:15
Аргентина проводить експансію на світових ринках пшениці

Новий уряд Аргентини виконав свої передвиборчі обіцянки та відмінив квоти та мито на експорт пшениці, що дало змогу зернотрейдерам розпочати агресивний захват світових ринків зерна, на яких аргентинські товари були відсутні на протязі багатьох останніх років.

 

Нещодавно з’явилося повідомлення про закупівлю виробниками комбікормів з американського штату Північна Кароліна двох карго аргентинської пшениці. А вчора стало відомо про купівлю аргентинського зерна Південною Кореєю.

 

Портова адміністрація Росаріо, де розташовані найкрупніші навантажувальні термінали країни, повідомляє, що на протязі двох найближчих тижнів на експорт будуть відправлені 15 карго з пшеницею загальним обсягом 451,5 тис. тон. Загалом через порт Росаріо проходить 80 % експорту аргентинських зернових та олійних культур.

 

На січень крім поставок зерна до США аргентинські трейдери в особі компаній Nidera, Bunge та Amaggi International запланували відвантаження 126 тисяч тон пшениці до Бразилії.

 

В асоціації експортерів Аргентини розповіли, що за часи попереднього уряду в період січня – середини грудня 2015 року з країни було експортовано зернових та олійних культур на 17,6 млрд. доларів, що стало найгіршим показником з 2009 року. А вже за 15 днів нового 2016 року при новому президенті Аргентини на експорт відправлено зернових та олійних культур на суму 1,6 млрд. доларів, що є абсолютним рекордом країни.

Коментарі відвідувачів (0):