Американські виробники пшениці побоюються посухи

2016-03-16 13:00:42
Американські виробники пшениці побоюються посухи

Співробітники метеорологічної служби MDA Weather Services повідомляють, що на півдні Великих американських рівнин кількість опадів аж до червня буде нижчою за норму, що може негативно відобразитися на врожаї твердої червонозернистої пшениці HRW.

 

Наразі нестача вологи спостерігається в центрі Небраски, на більшій частині Канзасу, північному заході Оклахоми,

 

північному заході Техасу та на сході Колорадо. Покращення агрокліматичних умов поки що не передбачається, тому що квітень, травень та червень не принесуть достатньої кількості опадів.

 

Пшениця HRW є основним типом пшениці, що вирощується в США. Її сівба проводиться восени, а збирання – в червні-липні. Для нормального розвитку рослин необхідна достатня кількість вологи на протязі весняних місяців.

 

В поясі Середнього Заходу США, де вирощують кукурудзу та сою, температура повітря в квітні – червні буде перевищувати норму. Кількість квітневих опадів в східній та південно-східній частинах Середнього Заходу також буде вищою від норми. На протязі літа погода тут буде спекотнішою, ніж зазвичай, проте кількість опадів відповідатиме нормі. В цілому погодні умови будуть сприятливими для вирощування кукурудзи та сої, хоча спека, особливо наприкінці літа, може дещо зменшити врожайність цих культур.

Коментарі відвідувачів (0):