Аграрії відстояли спрощену систему оподаткування

2015-12-18 13:27:17
Аграрії відстояли спрощену систему оподаткування

Під час засідання 17.12.2015 депутати ВР вирішили залишити чинне податкове законодавство без змін та головний фінансовий документ країни на наступний рік приймати на його основі.

 

Лідери Аграрної партії (АПУ), яка була одним з організаторів вчорашнього мітингу під стінами ВР, заявили про перемогу сільгоспвиробників.

 

«Сьогодні до стін парламенту приїхали тисячі людей з різних куточків України. Вони оброблюють землю і вирощеною продукцією годують всю країну. В цей раз депутати дослухалися до думки людей і це стало перемогою аграріїв. Спеціальний режим по ПДВ для сільгоспвиробників та спрощену систему оподаткування прибутку збережено. Ми маємо спільну узгоджену позицію та плануємо й надалі контролювати дії уряду та депутатів ВР», - заявив лідер АПУ В. Скоцик.

 

Водночас він здивований тим, що лише три депутата з аграрної групи, яка представлена в Верховній Раді 42 парламентарями, вийшли на площу поспілкуватися з мітингувальниками. «До людей вийшли представники Аграрної партії О. Бакуменко та л. Козаченко, та М. Кучер від БПП. Незрозумілі дії інших 39 депутатів аграрного блоку та чиї саме інтереси вони представляють», - сказав Скоцик.

 

Нагадаємо, що 17 грудня Федерація профспілок та АПУ організували мітинг під стінами парламенту. Голова страйккомітету Д. Марчук зазначив, що завдяки активній позиції громадян вдалося уникнути економічних та соціальних потрясінь.

 

«Важко навіть уявити, що могло б статися, якби депутати пристали на пропозицію уряду. Була б втрачена галузь тваринництва. Девальвація національної валюти сягнула би 50 %. В такому ж розмірі зросли би ціни, тому ще більша частина населення країни опинилася б поза межею бідності, а понад 100 тис. людей взагалі могли б стати безробітними», - розказав Д. Марчук.

 

Вимоги аграрії підтримали медичні працівники, підприємці та незалежні профспілки. Мітингувальники вимагали відміни запланованих до податкового законодавства змін, серед яких було скасування спеціального режиму по ПДВ та спрощеної системи оподаткування.

Коментарі відвідувачів (0):