Завдання та цілі Держкомрезерву.
Визначення першочергових завдань, які відповідають вимогам часу, сучасним економічним та соціальним потребам України.
Накопичення запасів стратегічно важливих ресурсів, які б гарантували економічну та продовольчу безпеку держави, задовольняли її першочергові потреби.
Ефективне функціонування системи державних закупівель і державного замовлення як важелів державного регулювання економіки та підвищення ефективності використання державних коштів.
Впровадження гнучкої системи управління та забезпечення прибутковості підприємств державної форми власності.
Удосконалення законодавчої та нормативно-правової бази.
Перспективне й поточне фінансово-економічне планування функціонування системи державного матеріального резерву.
Впровадження ефективних заходів боротьби з корупцією у системі держрезерву.
Виконання комплексу стратегічних завдань у взаємодії з іншими органами центральної виконавчої влади спрямоване на захист національних інтересів України, економічне піднесення держави, відновлення довіри громадян до діяльності Держкомрезерву.
Показати на карті
Пропозиції в яких даний користувач бере участь:
Кількість пропозицій (показано 1—6 із 6)
Дата
Контрагент
Тип пропозицiї
Культура
Об`єм (т.)
Ціна
Умова
Базис
04.12.2025 17:47
АГРО БУД ТРЕЙД
куплю
Кукурудза
599
7800 UAH
FCA
Користишів, Коростишівський р-н, Житомирська обл.
kuplyu-kukurudza-agro-bud-trejd-id288070
04.12.2025 17:47
АГРО БУД ТРЕЙД
куплю
Кукурудза
1500
8000 UAH
FCA
Новоукраїнка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл.
kuplyu-kukurudza-agro-bud-trejd-id286119
04.12.2025 17:47
АГРО БУД ТРЕЙД
куплю
Пшениця 3 клас
1500
8900 UAH
FCA
Онуфріївка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл.