USDA збільшило прогноз світового експорту пшениці

2015-12-10 12:36:22
USDA збільшило прогноз світового експорту пшениці

Міністерство сільського господарства США переглянуло оцінку початкових запасів та виробництва пшениці в поточному маркетинговому сезоні.

 

Відносно листопадового прогнозу обсяг світового виробництва пшениці збільшено на 1,9 млн. тон та наразі він очікується в межах 734,9 млн. тон. Збільшення виробництва відбудеться за рахунок 28 країн Євросоюзу, для яких прогноз збільшено на 0,4 млн. тон та Канади, що збере на 1,6 млн. тон більше, ніж планувалося раніше.

 

Згідно нового прогнозу дещо пожвавиться світова торгівля пшеницею, головним чином внаслідок запланованої аргентинським урядом відміни експортного мита та збільшенням попиту з боку деяких країн-імпортерів зерна. Прогноз світового експорту пшениці збільшено на 0,8 % або 1,25 млн. тон до 161,7 млн. тон завдяки збільшенню обсягів торгівлі Аргентиною на 1 млн. тон, Канадою на 0,5 млн. тон та Україною на 0,5 млн. тон. Внаслідок високої конкуренції з боку країн Причорномор’я та малих темпів експорту експорт пшениці з країн Євросоюзу зменшиться на 1 млн. тон.

 

Стануть імпортувати більше пшениці такі країни, як

 

  • Ефіопія – на 0,4 млн. тон,
  • Індонезія – на 0,3 млн. тон,
  • Таїланд – на 0,3 млн. тон.

 

Прогноз світового імпорту збільшено на 1,35 млн. тон.

 

Переглянуті в бік збільшення кінцеві залишки пшениці. Замість очікуваних раніше 227,3 млн. тон в новому прогнозі вказані 229,86 млн. тон, що перевищує сподівання аналітиків. Підвищення запасів для Канади та країн Європейського союзу врівноважується їх зменшенням для України та Аргентини.

 

Для США та Росії прогнози щодо виробництва та споживання пшениці залишилися без змін.

Комментарии посетителей (0):