Уряд виділив 300 мільйонів на компенсацію аграріям кредитної ставки

2015-02-17 23:47:25
Уряд виділив 300 мільйонів на компенсацію аграріям кредитної ставки

Додаткове виділення коштів в сумі 300 млн гривень закладено в переглянутому проекті Держбюджету України. Уряд України планує надати ці кошти для компенсації аграріям ставки по кредитах.

Під час засідання уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відзначив що мова не йде про остаточну суму допомоги виробники сільгосппродукції.
«На черзі посівна, а процентні ставки по кредитах занадто високі для виробників сільгосппродукції. Наш перший крок – це компенсація аграріям цих ставок на період посівної. В майбутньому передбачено ще виділення коштів, але сума буде залежати від наповнення бюджету», - заявив він.

Виділені Кабміном кошти дозволять аграріям залучити близько 5 мільярдів гривень з пільговою процентною ставкою. 

«Ми готові надати всю необхідну допомогу аграрному сектору, який признаний одним з основних напрямків економічного розвитку України», - наголосив прем'єр-міністр.

Очільник уряду також нагадав, що за підсумками минулого року аграрний сектор продемонстрував ріст прибутковості на 16%. «Я сподіваюсь і на подальше економічне зростання сектору в 2015 році. Це один зі стратегічних напрямків української економіки який повинен отримати дієву підтримку з боку уряду», - наголосив Арсеній Яценюк.

Комментарии посетителей (0):