Прогноз по кукурудзі для США покращений, для Європи – погіршений

2015-08-04 16:17:09
Прогноз по кукурудзі для США покращений, для Європи – погіршений

Експерти департаменту сільського господарства США (USDA) оприлюднили інформацію щодо розвитку посівів кукурудзи станом на 2 серпня.

 

l Згідно неї вже 90 % сходів перейшли в стадію викидання маточкових стовпчиків. Це перевищує минулорічний показник за аналогічний період розвитку 88 % та середній за останні п’ять років 89 %.

l  В стадію воскової стиглості перейшло 29 % сходів кукурудзи, що на 4 % менше, ніж було торік та на 2 % менше, ніж середній п’ятирічний показник.

l  Станом «добре-відмінно» характеризуються 70 % посівів, що відповідає показнику минулого тижня, проте на 3 % нижче минулорічного показника.

 В той же час Європейська комісія по зерновим на 4,38% або 3 млн. тон знизила прогноз виробництва кукурудзи в сезоні 2015/16 МР. Очікується, що внаслідок спекотної та сухої погоди, яка трималася в Європі на протязі липня, країнам-виробникам вдасться зібрати 65,5 млн. тон кукурудзи.

 Кількість посівів кукурудзи у Франції, стан яких оцінювався на «добре-відмінно», впала за останні 4 тижні на 22 пункти до 59 %.

 Від посухи страждають також посіви української кукурудзи. Тому аналітики прогнозують зниження врожайності цієї культури в південних та центральних регіонах країни. 

Комментарии посетителей (0):