Агенція Informa Economics в черговий раз відкоригувала прогноз посівних площ у США на 2015 рік

2015-03-25 12:25:27
Агенція Informa Economics в черговий раз відкоригувала прогноз посівних площ у США на 2015 рік

Аналітичне агентство Informa Economics опублікувало свій черговий прогноз стосовно структури посівних площ під зернові та олійні культури в США на 2015 рік.

Порівнюючи з попереднім прогнозом, обсяг посівних площ під кукурудзу був знижений на 0,43 млн. га до 35,67 млн. га. Прогноз розміру посівних площ під соєві боби - традиційно альтернативну кукурудзі культуру - також був знижений і склав 35,26 млн. га, проти попереднього прогнозу в 35,46 млн. га.

Навпаки, був підвищений прогноз посівних площ під пшеницю, що склав 22,57 млн. га, а також під зернове сорго - він зріс досить суттєво, на 0,32 млн. га до 3,3 млн. га, що на 0,43 млн. га більше минулорічного показника. Зростанню привабливості сорго для американських аграріїв сприяє ажіотажний попит на гаолян з боку китайських імпортерів, які прагнуть відшкодувати ним попит країни на фуражне зерно, який вони не можуть перекрити за рахунок кукурудзи, імпорт якої в Китай обмежується владою країни.

США - одна з найбільших у світі держав - виробників і експортерів зернових та олійних культур, і структура посівних площ в цій країні в остаточному підсумку значною мірою визначить кон'юнктуру світового ринку сільськогосподарських культур в майбутньому сезоні.

Комментарии посетителей (0):