В Києві розпочала роботу найбільша міжнародна сільгоспвиставка «ІнтерАгро 2016»

2016-11-10 12:33:09
В Києві розпочала роботу найбільша міжнародна сільгоспвиставка «ІнтерАгро 2016»

Протягом 8-11 листопада в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходитиме Міжнародна виставка високорентабельного сільського господарства «ІнтерАгро 2016». Інформаційним партнером виставки виступає електронна зернова біржа GrainTradeUA.

 

Цьогоріч виставка стала дійсно масштабною, завдяки участі таких провідних заводів-виробників сільгосптехніки та обладнання, як John Deere, Kuhn, Vaderstad, Claas, case IH agriculture, Hjuseham, New Holland agriculture та багатьох інших. Тут представлена велика кількість інноваційних рішень машинобудівної галузі для аграрного сектору, технологій точного землеробства та агроклімату, обладнання для рослинництва та агрохімії.

 

Відкрив виставку Міністр агропродполітики України Т. Кутовий, який в своїй промові виразив сподівання на те, що «локалізація виробництва, яка здійснюється сьогодні в Україні, повинна зрости щонайменше на 50-60%» та закликав учасників виставки «бачити своє майбутнє в Україні та відкривати тут нові виробничі потужності».

 

Організатори виставки виділили окремі зони на території чотирьох виставкових павільйонів під наступні тематичні напрямки:

  • техніка для обробки ґрунту та посіву, внесення ЗЗР та добрив, збирання зернових та інших культур,
  • техніка та обладнання для заготівлі та роздачі кормів, транспортери,
  • системи поливу та зрошення,
  • органічне землеробство, біоенергетика,
  • переробка та утилізація відходів,
  • лабораторне та вагове обладнання.

Крім цього на виставці представлено ще багато іншої техніки та обладнання.