Погода в наступні 10 днів не стане чинником тиску на ціни на зерно

2019-09-06 12:03:46
Погода в наступні 10 днів не стане чинником тиску на ціни на зерно

Трейдери уважно слідкують за прогнозами погоди на наступний місяць, який суттєво вплине на дозрівання врожаю сої та кукурудзи в США та визначить ціни на новий врожай. Затримка сівби навесні викликала занепокоєння долею майбутнього врожаю, через що ціни на кукурудзу виросли на 20-24%. Проте наразі більшість експертів схиляються до думки, що серпневий прогноз USDA доволі реалістичний.

 

Наступної декади тепла та суха погода на Середньому Заході США сприятиме наповненню та дозріванню посівів сої та кукурудзи, розвиток яких значно відстає від середнього, тому навіть незначні приморозки можуть завдати великої шкоди врожаю.

 

Помірні й сильні опади та низькі температури на півночі США ще більше уповільнять розвиток посівів та погіршать якість ще не зібраної ярої пшениці, та можуть знизити врожай. Збирання ярої пшениці значно поступається середньорічним показникам як у США, так і в Канаді.

 

Посуха на Південних рівнинах не сприяє сівбі озимої пшениці. Наразі запаси ґрунтової вологи достатні, проте спека наступної декади може їх різко зменшити.

 

В Канаді в наступні 10 днів помірні температури без морозів, проте з рясними дощами завадять збиранню врожаю та розвитку пізніх посівів пшениці та каноли.

 

Бразилія з середини вересня розпочинає сівбу сої. Посушлива та спекотна погода в центральних та північних регіонах затримає початок посівної.

 

В Європі посушлива погода в західних та центральних регіонах не сприяє наповненню пізніх культур та сівбі й ранньому розвитку озимини. Наступної декади імовірність опадів на заході й півдні Франції залишається низькою, в Англії, Німеччині та країнах Бенілюксу – дещо вищою. Нижчі за норму температури затримують розвиток сільгоспкультур.

 

В чорноморському регіоні України та Росії тепла та суха погода сприяє наповненню посівів та збиранню врожаю.

 

Регіони вирощування пшениці у Східній Австралії ще 5-10 днів залишатимуться без опадів, що ще більше знизить врожай.

Коментарі відвідувачів (0):