Відсутність значних новин сприяла продовженню повільного падіння котирувань на зернових майданчиках. Вартість пшениці зменшується від неспроможності ціни пробити рівні опору 180/182 євро/тону по грудневим контрактам. Агрокліматичні умови для країн Причорноморського регіону та Австралії залишаються не надто сприятливими для вегетації рослин: опадів катастрофічно не хватає і до повітряної посухи додалася ґрунтова. Проте, метеорологи обіцяють, що вже наприкінці тижня рівень ґрунтової вологи покращиться за рахунок імовірних опадів.
Серед світових угод варто відмітити продаж 270 тис. тон соєвих бобів в США в довільному напрямку та закупівлю Південною Кореєю 55 тис. тон кукурудзи в Південній Америці.
Ринки доволі чутливо реагують на умови посівної компанії, в той час як для Франції є певний зиск від посушливих умов при проведенні власних робіт.
Завдяки вартості нафти, що дещо відіграла раніше втрачені позиції та наразі коливається біля позначки в 50 $/барель, стабільною залишається ціна ріпаку.
В підсумку можна відмітити, що за відсутності нових впливових елементів ринок демонструє апатію та відсутність динаміки.
Котирування зернових та олійних культур:
пшениці з поставкою в Руан склали 165 євро/тону,
твердої пшениці з поставкою порт Ла Нувель 310 євро/тону,